Havárie vody? Událost lze jednoduše nahlásit.Potřebujete nahlásit poruchu vodovodního řadu nebo se zeptat na odstávku vody? Využijte nonstop zákaznickou linku 705 696 696 společnosti Vodárna Zlín, která provozuje vodohospodářskou infrastrukturu v krajském městě. Havárii vody lze případně nahlásit také prostřednictvím formuláře umístěného v Aktualitách na www.vodarnazlin.cz. Na těchto webových stránkách je možné nalézt i aktuální informace k probíhajícím odstávkám.

Zákazníci Vodárny Zlín mohou mít také okamžitý přehled o těchto mimořádných událostech. Stačí, když si zaregistrují službu SMS Info, díky které začnou dostávat zprávy do svým mobilních telefonů. K získání tohoto servisu je nutná pouze registrace, kterou lze provést na zákaznické lince 705 696 696 či prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.vodarnazlin.cz v rubrice Zákazníci. Služba SMS Info je zdarma a dosud se k ní přihlásilo téměř 12 a půl tisíce odběratelů.

Společnost Vodárna Zlín zásobuje pitnou vodou více než 173 tisíc obyvatel Zlínska. Provozuje sedm úpraven vody, 104 vodojemů, 13 čistíren odpadních vod a zajišťuje servis pro 1 137 kilometrů vodovodních a 770 kilometrů odpadních sítí. Vodárenskou infrastrukturu má pronajatou od společnosti Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. (VaK). Největším akcionářem VaK je statutární město Zlín.

banner Potřebujete vyřešit (002).jpg


25. 6. Ivan

Zítra: Adriana

Hospodaření obce

Monitor státní pokladny - OBEC RACKOVÁ

Aktuální jízdní řády

Jízdní řád linka 153.pdf

Aktuální počasí v obci

Meteostanice Jiří Vaněk

 

Povodňový plán obce Racková

http://www.edpp.cz/dpp/rackova

 

Místní knihovna

Otevřena úterý 17:00 - 19:00

CZECH POINT i u nás

logo.jpg

 

Návštěvnost stránek

453190